Jaunumi

7 iemesli, kāpēc cilvēki izmanto mantu glabātuves Noliktava1

Boksi mantu uzglabāšanai, kas mājās aizņem vietu

Uzglabāšanas boksi izmantojami dažādu mantu glabāšanai, kas mājās aizņem vietu, piemēram, var uzglabāt velosipēdu, riepas vai citas nepieciešamas lietas, kas nav izmantojamas ikdienā visa gada periodā - ziemas laikā noliktavas pakalpojumi tiek izmantoti, ja nepieciešama motorolleru, skūteru vai riteņu glabāšana, vasaras laikā – automašīnas ziemas riepu glabāšana, ziemas sporta inventāra glabāšana.

Noliktava1 īre noder, veicot remontu dzīvoklī, mājā un birojā

Mūžīgā mēbeļu pārbīdīšana no vienas telpas uz otru remonta laikā aizņem milzīgu enerģiju un daudz laika. Turklāt ne vienmēr ir brīva, lieka telpa, kur uzglabāt mēbeles. Šādos gadījumos lieliska doma ir izmantot mantu noliktavu.

Noliktavas īre ir lieliski piemērota drošai uzņēmuma inventāra un preču glabāšanai

Ja Tev ir savs bizness, ko vadi kaut vai no mājām, tad gadījumos, ja nepieciešams uzglabāt inventāru un preces, box noliktava ir lieliska alternatīva dārgu telpu īrei. Turklāt šī noliktava pieejama 24/7 – jebkurā diennakts laikā. 
Viens no labākajiem iemesliem, kādēļ uzglabāt tieši šādās vietās savu preci, ir tas, ka mantu noliktavas ir drošas – ir piesaistīta apsardze un tiek veikta video novērošana, padarot tās piemērotas dažādu vērtību glabāšanai neatkarīgi no tā, vai tās ir personīgās mantas vai krājumi uzņēmējdarbībai.

Izīrēt boksu ērti tieši pārcelšanās laikā

Iedomājies situāciju: Tu plāno pārcelties uz jaunu dzīvesvietu vai arī Tev ir savs uzņēmums, kuram plānota pārcelšanās uz citām telpām. Jauns dzīvoklis vai māja vēl nav līdz galam oficiāli pieejams vai atbrīvots, lai tajā varētu uzreiz pārvest mēbeles un mantas, bet iepriekšējās telpas jāatbrīvo. Ko šādā situācijā darīt?
Arī šādi gadījumi ir reālā dzīvē un cilvēki izmanto noliktavas mantu glabāšanai. Ērtu jebkuru pārcelšanos padara krāvēju pakalpojumi, kurus piedāvā noliktava1.lv. Turklāt mantu glabātuvēs, ja tās ir gana lielas, piemēram, garāžā vai jūras konteinerī, var turpināt darboties – nepieciešamības gadījumā pat vadīt uzņēmumu no turienes.

Noliktavas Latvijā izmanto arī kā pagaidu telpas, ja slēdz uzņēmumu

Līdzīga situācija iepriekšējai ir, ja tiek likvidēts uzņēmums, bet nav kur “uz ātru roku” uzglabāt visu inventāru un mantas. 
Noliktavu regulāri izmanto arī biznesa dokumentu arhivēšanai vai biroja aprīkojuma, brošūru vai produktu paraugu glabāšanai. Jebkurš ar biznesu saistīts priekšmets, kas mājās aizņem nevajadzīgu vietu ir ērti glabājams mantu glabātuvē.

Noliktava1 mantu glabāšanas boksi izmantojami vaļasprieku un hobiju realizēšanai

Mantu glabātuve var būt vieta, kur top jaunais, skaistais, radošais vaļasprieks vai hobijs.
Mājās nereti negribas ķēpāties ar gleznošanu vien tādēļ, ka baidies, ka tiks noziests jaunais dīvāns, traucē bērni, kaķis un tamlīdzīgi. Savus radošos hobijus var realizēt netraucēti boksā, kas ir piemērojams dažādos lielumos un nepieciešamības gadījumā tādā pat iekārtojama neliela telpa.

Noliktavas īre negaidītās situācijās

Remonts paredzams laikus, prece pasūtīta un ir zināms, kad tā tiks ievesta, cik daudz un citas līdzīgas situācijas ir paredzamas un saplānojamas laicīgi. Tomēr dzīve mēdz piespēlēt dažādus neplānotus pārsteigumus. Glabāšanas telpas ir pieejamas uzreiz, kas padara tās par ideālu risinājumu gan īstermiņa, gan ilgtermiņa uzglabāšanai arī pavisam negaidītās situācijās, piemēram, pēkšņa mantojuma saņemšanai. 
Neskatoties uz to, kādi ir Tavi iemesli izmantot mantu noliktavas Latvijā, izvēlies drošu un uzticamu mantu glabātuvi Noliktava1, kas ir lielākaias self-storage jeb boks noliktavas uzņēmums Latvijā pēc tirdzniecību vietu skaita. Rīgā vien uzņēmuma Noliktava1 mantu glabāšanas boksi atrodas 7 adresēs: Imantā, Zolitūdē, Krasta ielā, Ziepniekkalnā, Centrā, Purvciemā, Teikā. Zvani +37125331451 vai +37122061236, vari ziņot arī, ka Tev nepieciešami krāvēju pakalpojumi un pārvākšanās serviss Tavā vietā drošā veidā nogādās jebkuras Tev nepieciešamās mantas uz un no uzglabāšanas telpām. Ienāc www.noliktava1.lv, lai nenokavētu akciju – “Iznomā boksu un saņem krāvēju pakalpojumu servisu uz vienu stundu bez maksas”.

Made on
Tilda