Jaunumi

Kā ietaupīt uz personīgo mantu glabāšanas un atbrīvot vietu mājās un birojā par 5,49 € nedēļā?

Ikviens daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājs saskaras ar problēmu, kur glabāt personīgās mantas. Nereti šim nolūkam tiek izmantoti balkoni, lodžijas un gaiteņi - tur tiek uzglabāti velosipēdi, sezonas sporta inventārs, bērnu ratiņi, kastes, redeļu kastes un pat vecas nevajadzīgas mēbeles, jo dzīvoklī nav citas vietas.

Taču laiks iet uz priekšu, un jau vairāk nekā 4 gadus NOLIKTAVA1 10 vietās Rīgā iedzīvotājiem piedāvā individuālas uzglabāšanas noliktavas - gan individuālām vajadzībām, gan biznesam, gan uz ilgu vai īsu laiku.

"Viens no mūsu uzņēmuma pamatprincipiem jau no pirmās dienas ir bijis sniegt pakalpojumus, kas cilvēkiem ir nepieciešami, un atvieglot viņu dzīvi," stāsta uzņēmuma īpašnieks Ņikita Korovins. "Piemēram, COVID-19 laikā mēs radījām iespēju klientiem attālināti organizēt noliktavas nomas pakalpojumus, parakstot digitālu līgumu."

"Pašlaik galvenā problēma, ar ko saskaras cilvēki, ir inflācija un strauji augošās elektroenerģijas un citu enerģijas avotu cenas. Tāpēc pēdējos četrus mēnešus NOLIKTAVA1 komanda ir strādājusi pie nomas cenas samazināšanas un pieejamāka uzglabāšanas risinājuma mūsu klientiem. Šodien ar lepnumu paziņojam, ka mūsu piedāvājums Latvijas tirgū - mini noliktavas 1,5 m3 - ir viena no pieejamākajām iespējām iznomāt personīgo mantu uzglabāšanas noliktavas. Nomas cena no 5,49 € nedēļā! Jaunajās mini noliktavas var ievietot aptuveni 20 kastes vai 5 lielus koferus, riepu komplektu, sporta inventāru un citus personīgos priekšmetus. Lai uzzinātu vairāk par to, kas ietilpst jaunajās mini noliktavas, apmeklējiet vietni www.noliktava1.lv.

Cilvēki parasti izmanto mini noliktavas, lai uzglabātu nelielu skaitu priekšmetu, bet, ja ar mini noliktavām nepietiek, uzņēmumam ir pieejamas 8 izmēru noliktavas, no kurām lielākā - līdz 30 m2 - var ietilpināt veselu kravas automašīnas kravu.

Jaunās mini noliktavas jau ir pieejamas 4 Rīgas rajonos: Imantā, Purvciemā, Centrā (Stabu ielā) un pie Krāsta ielas. Mini noliktavas karte drīzumā tiks paplašināta uz visām 10 NOLIKTAVA1 vietām, tostarp Zolitūdē, Ziepniekkalnā, Teikā, Skanstes ielā un Pļavniekos.

Mini noliktavas ir pieejamas 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, zonas tiek uzraudzītas un apsargātas. Ir ērti braukt tieši uz noliktavas un iekraut savas mantas, bet, ja nepieciešams, mēs piedāvājam arī profesionālus iepakošanas un piegādes pakalpojumus.

Lai uzzinātu uzglabāšanas cenas un pārbaudītu noliktavu pieejamību savā reģionā, apmeklējiet vietni www.noliktava1.lv. Vai arī zvaniet pa tālruni 25331451, un viņi palīdzēs jums atrast ērtāko uzglabāšanas iespēju.
Made on
Tilda