Jaunumi

Self-storage tipa mantu glabāšana – nekrāj mantas uz balkona!

Dzīvojamo māju rajonos bieži redzams skats, kā uz balkoniem un lodžijām tiek glabātas visdažādākās nesezonas aktīvās atpūtas mantas – velosipēdi, ūdenssporta piederumi, ziemas sporta piederumi… Dažādas kastes ar mantām un pat mēbeles. Liekas jau saprotami, jo kaut kur jau tās mantas ir jāuzglabā, un šaurā dzīvoklītī citas vietas, visticamāk, nav.
Dzīve mikrorajonā nenozīmē atteikšanos no aktīvās atpūtas inventāra iegādes un citiem hobijiem! Kā neaizkraut savu dzīvojamo telpu un vienlaikus neatteikties no nepieciešamajām mantām – ērtākais risinājums ir “Noliktava 1” piedāvātā self-storage tipa noliktavas īre mantu uzglabāšanai turpat tavas dzīvesvietas tuvumā.

Mantu uzglabāšana uz balkona nav lētāka kā uzglabāšana boksā

Latvijas klimats ir nesaudzīgs. Te līst, te snieg, te svelme, te migla un pastāvīgs mitrums. Mantas, kam ir jebkāda vērtība, uz balkona tiek pakļautas klimatisko apstākļu ietekmei, tādēļ drīzāk savu vērtību zaudēs, nekā ja tās uzglabāsi sausā, drošā un klimata ietekmei nepakļautā mantu noliktavā. Skopais maksā divreiz, tādēļ mantu uzglabāšana self-store “Noliktava 1” atmaksāsies ātri vien. Lai noskaidrotu savām mantām piemērota boksa īres izmaksas, ienāc “Noliktava 1” 

Mantu uzglabāšana uz balkona aizņem telpu tavas dzīves kvalitātei

Jebkuru lodžiju un balkonu var iekārtot par skaistu un patīkamu atpūtas zonu, kur baudīt svaigu gaisu un saules gaismu, tā vietā, lai to izmantotu par noliktavas telpu. Dzīvei pilsētā vajadzētu atbilst elementārām estētiskām normām – jebkura dzīvokļu māja izskatītos pievilcīgāk, ja balkonus un lodžijas rotātu puķes un lampiņas, nevis velosipēdu un neizmantotu bērnu ratu krāvumi. Sāc ar savu dzīvokli un radi labu piemēru kaimiņam! “Noliktava 1” pakalpojumi pieejami visos lielākajos Rīgas mikrorajonos – Zolitudē, Imantā, Krasta ielā, Ziepniekkalnā, centrā, Pļavniekos, Purvciemā un Teikā.

Kādas mantas var uzglabāt self-storage noliktavā?

-         Jebkuras personīgās lietas;
-         Sadzīves tehniku;
-         Pārdošanas preces un apģērbus;
-         Mēbeles, dīvānus, gultas, skapjus;
-         Velosipēdus, riepas, motociklus;
-         Laivas, makšķeres, teltis;
-         Snovbordu, slēpes, slidas un citu sporta inventāru;
-         Arhīvus, dokumentus, grāmatas;
-         Jebkuras lietas, kas aizpilda brīvo telpu dzīvoklī/birojā
Ja tev nepieciešami vēl iemesli, kādēļ izvēlēties mantu noliktavas īri lielākajā Latvijas mantu glabātuves tīklā Latvijā, šeit būs veseli 7 iemesli to darīt!
Made on
Tilda